Zachęcamy do zapoznania procesem realizacji.

Przy etapie działamy profesjonalnie, czego gwarancją jest odpowiednio przeszkolony personel, materiały oraz zaplecze sprzętowe.

Ustalenie zakresu prac lakierniczych.

Pierwszy etap sprowadza się oczywiście do ustaleń z klientem. Przed rozpoczęciem prac ustalamy wspólnie ich zakres po uprzednim zapoznaniu się z elementami, które będziemy lakierowali. Określamy mi.n. kolorystykę i wycenę usługi. Służymy przy tym fachowym doradztwem.

Przygotowanie elementów do lakierowania.

Właściwe przygotowanie powierzchni pod lakier proszkowy gwarantuje jej trwałość i efekt wizualny. Stosujemy czyszczenie metodą chemiczną- proces odtłuszczania i fosforyzowania polega na kąpieli detali w preparacie Gardobond firmy Chemetall Polska. Aby utrzymać większą odporność antykorozyjną powłok stosujemy płukanie w wodzie demineralizowanej. Następnie suszymy elementy w temperaturze 150 stopni.

Aplikacja proszku.

Do aplikacji proszku wykorzystujemy metodę aplikacji elektrostatycznej. Używamy urządzenia renomowanej firmy GEMA, gwarantujące równomierne rozłożenie barwnika na lakierowanej powierzchni. Stosowany przez nas sprzęt pozwala na dowolną regulację strumienia, dzięki czemu uzyskujemy idealne wypełnienie nawet w miejscach ciężko dostępnych.

Wykorzystywane farby.

W procesie malowania wykorzystujemy farby szwajcarskiej firmy KABE. Proponujemy pełną paletę barw RAL w różnych wykończeniach: mat, półmat, półpołysk, połysk. KABE to farby posiadające międzynarodowy certyfikat Qualicoat gwarantujący bardzo wysoką jakość proszku.

Polimeryzacja.

Ostatni etap, polegający na podgrzaniu elementów z naniesionym proszkiem w piecu rozgrzanym do temperatury 150-200 stopni Celsjusza.

Po tym procesie uzyskujemy:

  • gładką, przyjemną w dotyku powierzchnię
  • skuteczną ochronę przed korozją
  • ochronę przed czynnikami chemicznymi.

Marki oraz certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość:

malowanie farba w proszku

profesjonalne malowanie proszkowe

gdzie malowanie proszkowe warszawa

lakierowanie proszkowe warszawa